Wskazówki przed pierwszą wizytą na trybunach meczu tenisa

Udostępnij


Czy jest coś, co mówi o czasie letnim więcej niż mecz tenisa na trawie w słoneczny dzień? Nieskazitelnie skoszone trawniki, cichy szum kibiców, piękne, zadbane biele tenisowe. Jeśli nie ma go na twojej liście wiaderkowej, to powinien być. Mecz tenisowy może być fantastycznym przeżyciem. W prawdziwym życiu wszystko jest o wiele szybsze, a Ty będziesz zaskoczony odgłosami piłek tenisowych, które odpinają się od strun. W czerwcu tradycyjne rozgrzewki na Mistrzostwach Anglii na Wimbledonie to Nottingham, Queens Club, Edgbaston i Eastbourne. Jest tak wiele okazji, by złapać trochę tenisa na żywo. Czemu nie rozpieścisz się w tym roku?

Jeśli chcesz jechać w tym roku, dlaczego nie spróbować Queens Club w Londynie? Rafael Nadal zaangażował się już w imprezę w 2018 roku, a Andy Murray zmierza do powrotu. Zawsze najlepiej jest kupić bilety na te wydarzenia z dużym wyprzedzeniem. Każdy dzień meczowy będzie miał duże nazwisko, więc nie martwcie się, jeśli nie rozpoznacie żadnego z zawodników. Spróbuj dostać się do klubu wczesnym rankiem, aby zobaczyć jak zawodnicy przyjeżdżają i uderzają na boiska treningowe. Jeśli chcesz zostać i przenocować, w pobliżu kortów Queen's Club możesz skorzystać z gościnności klubu queens.

Co przynieść?
Ważne jest, aby być odpowiednio przygotowanym na dzień oglądania tenisa. Jak wszyscy wiemy, w Londynie nigdy nie pada za daleko, a płaszcz wodoodporny łatwo jest nosić. Balsam przeciwsłoneczny jest również koniecznością, zwłaszcza że miejsca siedzące na stadionie tenisowym są dość otwarte i odsłonięte. Na terenie stadionów znajduje się wiele miejsc, gdzie można dostać coś do jedzenia, a nawet kupić truskawki i krem. Można też spakować piknik i zjeść go w trakcie pobytu na stadionie.

To zadziwiające, jak blisko można dotrzeć do graczy. Mniejsze imprezy są znacznie bardziej relaksujące, a kibice i zawodnicy mogą się spotkać. Jeśli masz szczęście, możesz poprosić zawodnika o autograf lub poprosić o autograf. Upewnij się, że bateria jest naładowana i masz długopis i ołówek do autografu. Jeśli chcesz upamiętnić swój czas na meczu tenisowym, są sklepy z turniejami, w których możesz odebrać kapelusz, piłkę lub koszulkę. Prawdopodobnie najlepiej przynieść kartę, abyś mógł za nią zapłacić! W miarę upływu dnia, niektóre z najlepszych miejsc stają się wolne. Jeśli masz szczęście, być może niektórzy kibice mogą przekazać Ci swój bilet, abyś mógł dostać lepsze miejsce.

Wieczorne mecze zawsze wydają się mieć świetną atmosferę. Jest tylko coś w tenisie na trawie, podczas gdy słońce zsuwa się za horyzont. Magia! Bądźcie przygotowani na cały dzień, a nie zawiedziecie się.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz