Jak Tom Ellis przygotowywał się do roli Lucyfera? Aktor zyskał prawie 9 kilogramów mięśni podczas własnego treningu.

Udostępnij

W każdym sezonie "Lucyfera", Tom Ellis przed rozpoczęciem serialu przechodzi serię intensywnych ćwiczeń z osobistym trenerem. Paolo Mascitti pomógł aktorowi nabrać porządnej masy mięśniowej. Jak tego dokonał? Dowiedz się na: https://spokeo.pl

Tom Ellis o treningach do "Lucyfera"

Tom Ellis wciela się w tytułowego Lucyfera. Znudziło mu się życie w piekle i postanawia wrócić na ziemię, aby założyć klub nocny w Los Angeles. Fani z pewnością zauważyli, że byli władcy piekła są dobrze zbudowani. Tom przyznał, że niezwykłe wyniki Ellisa nie byłyby możliwe bez pomocy trenera, który przed każdym sezonem organizował Ellisowi obóz. Jakie ćwiczenia wykonywał Tom?

Tom Ellis podczas treningów zyskał 9 kg mięśni

Aktor z zaangażowaniem wcielał się w rolę tytułowego bohatera. Paolo Mascitti podziwia Toma.

siłownia

Aby zmotywować Toma do siłowni, nie muszę robić wiele. Ellis lubi wyzwania i uważnie słucha moich wskazówek, nawet podczas konsultacji przez FaceTime. Zdradził to trener w rozmowie z Men's Journal. Czytaj więcej: Tom Ellis
Jak wyglądają treningi Lucifera, gdy przeobraża się w Lucyfera. Tomek trenuje sześć dni w tygodniu przed rozpoczęciem sezonu. Cztery dni są podzielone na ćwiczenia, które mają na celu różne części ciała. Ostatnie dwa dni poświęcone są na intensywny trening interwałowy. Ellis jest szczuplejszym mężczyzną, więc trener skupia się na ćwiczeniach cardio, które nie budują jego sylwetki. Tom lubi sesje siłowe, podczas których wzmacnia biceps i triceps, a także barki, mięśnie brzucha i ramiona. Wykonuje między innymi:

  • Wyciskanie sztangi stojąc w czterech seriach po osiem powtórzeń
  • Wyciskanie ciężarów z pozycji siedzącej w czterech seriach z ośmioma powtórzeniami.
  • Podnoszenie hantli stojąc, cztery serie po dwanaście powtórzeń.
  • Wykonaj cztery serie po dwanaście powtórzeń unoszenia hantli z pozycji półprzysiadu, ze zgiętym tułowiem.

Trener Toma Ellis opowiada o diecie i regeneracji

Dieta i odpowiednia regeneracja są kluczem do budowania masy mięśniowej.
Dla Toma nie jest to łatwe zadanie. Ellis jest żarłokiem, który czasem z trudem powstrzymuje się przed sięgnięciem po swoje ulubione, choć niekoniecznie zdrowe, potrawy. Paolo musiał się mocno napracować, by przekonać aktora do rzucenia picia piwa. Mascitti chciał zachęcić Toma do jedzenia mniej przetworzonej żywności i namówić go do jedzenia większej ilości warzyw, ryb i owoców. Gwiazdor musiał włączyć do swojej diety koktajle proteinowe. Trudno było zapewnić sobie odpowiednią ilość snu. Zdjęcia filmowe i telewizyjne mogą przeciągać się do nocy, co utrudnia uzyskanie odpowiedniej ilości godzin snu. Ellis musiał też zapisywać się na masaże po treningach.

Więcej na: https://spokeo.pl/plotki

Komentarze (0)

Zostaw komentarz